SD15C-01FTG Littelfuse Inc. TVS DIODE 15V 31V SOD323
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
SD15C-01FTG
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
TVS DIODE 15V 31V SOD323
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Абарона ЛЭП :
No
Аднанакіраваныя каналы :
Двунакіраваныя каналы :
1
Ёмістасць @ частата :
75pF @ 1MHz
Магутнасць - Пікавы пульс :
450W
Напружанне - заціск (макс.) @ Ipp :
31V
Напружанне - зваротнае супрацьстаянне (тып) :
15V (Max)
Напружанне - прабой (мін) :
Пакет / Чахол :
SC-76, SOD-323
Пакет прылады пастаўшчыка :
SOD-323
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 125°C (TJ)
Прыкладанні :
Automotive
серыял :
Automotive, AEC-Q101, SD-C, SPA®
Ток - пік імпульсу (10/1000 мкс) :
12A (8/20µs)