RUEF185S Littelfuse Inc. PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
RUEF185S
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Trip (It) :
3.7A
Інтэрвал :
0.199" (5.05mm)
Ацэнкі :
Напружанне - Макс :
30V
Пакет / Чахол :
Radial, Disc
Памер / вымярэнне :
0.402" Dia x 0.118" W (10.20mm x 3.00mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.618" (15.70mm)
серыял :
PolySwitch®, RUEF
Супраціў - 25°C (тып.) :
Супраціў - пасля адключэння (R1) (макс.) :
90 mOhms
Таўшчыня (макс.) :
Ток - Макс :
100A
Ток - утрыманне (Ih) (макс.) :
1.85A
Тып :
Polymeric
Тып мацавання :
Through Hole
Ўпакоўка :
Bulk
Час паездкі :
8.7s
Частка Статус :
Active
Супраціў - Пачатковае (Ri) (мін.) :
30 mOhms