ROV14H220L-S Littelfuse Inc. VARISTOR 22V 2KA DISC 14MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
ROV14H220L-S
Апісанне:
VARISTOR 22V 2KA DISC 14MM
Current - Surge :
2kA
Ёмістасць @ частата :
11960pF @ 1kHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
18V
Максімальнае вольт пераменнага току :
14V
Напружанне варыстара (мін) :
18.7V
Напружанне варыстара (макс.) :
25.3V
Напружанне варыстара (тып) :
22V
Пакет / Чахол :
Disc 14mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 125°C (TA)