ROV14H201K-S Littelfuse Inc. VARISTOR 200V 6KA DISC 14MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
ROV14H201K-S
Апісанне:
VARISTOR 200V 6KA DISC 14MM
Current - Surge :
6kA
Ёмістасць @ частата :
840pF @ 1kHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
170V
Максімальнае вольт пераменнага току :
130V
Напружанне варыстара (мін) :
180V
Напружанне варыстара (макс.) :
220V
Напружанне варыстара (тып) :
200V
Пакет / Чахол :
Disc 14mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 125°C (TA)