ROV14H182K Littelfuse Inc. VARISTOR 1800V 6KA DISC 14MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
ROV14H182K
Апісанне:
VARISTOR 1800V 6KA DISC 14MM
Current - Surge :
6kA
Максімальнае вольт пастаяннага току :
1.465kV
Максімальнае вольт пераменнага току :
1kV
Напружанне варыстара (мін) :
1.62kV
Напружанне варыстара (макс.) :
1.98kV
Напружанне варыстара (тып) :
1.8kV
Пакет / Чахол :
Disc 14mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 125°C (TA)