ROV14H181K Littelfuse Inc. VARISTOR 180V 6KA DISC 14MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
ROV14H181K
Апісанне:
VARISTOR 180V 6KA DISC 14MM
Current - Surge :
6kA
Ёмістасць @ частата :
920pF @ 1kHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
150V
Максімальнае вольт пераменнага току :
115V
Напружанне варыстара (мін) :
162V
Напружанне варыстара (макс.) :
198V
Напружанне варыстара (тып) :
180V
Пакет / Чахол :
Disc 14mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 125°C (TA)