ROV14H180M-S Littelfuse Inc. VARISTOR 18V 2KA DISC 14MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
ROV14H180M-S
Апісанне:
VARISTOR 18V 2KA DISC 14MM
Current - Surge :
2kA
Ёмістасць @ частата :
14890pF @ 1kHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
14V
Максімальнае вольт пераменнага току :
11V
Напружанне варыстара (мін) :
14.4V
Напружанне варыстара (макс.) :
21.6V
Напружанне варыстара (тып) :
18V
Пакет / Чахол :
Disc 14mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 125°C (TA)