ROV14H121K Littelfuse Inc. VARISTOR 120V 6KA DISC 14MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
ROV14H121K
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VARISTOR 120V 6KA DISC 14MM
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
6kA
Ёмістасць @ частата :
1740pF @ 1kHz
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
100V
Максімальнае вольт пераменнага току :
75V
Напружанне варыстара (мін) :
108V
Напружанне варыстара (макс.) :
132V
Напружанне варыстара (тып) :
120V
Пакет / Чахол :
Disc 14mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 125°C (TA)