ROV14H102K Littelfuse Inc. VARISTOR 1000V 6KA DISC 14MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
ROV14H102K
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VARISTOR 1000V 6KA DISC 14MM
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
6kA
Ёмістасць @ частата :
200pF @ 1kHz
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
825V
Максімальнае вольт пераменнага току :
625V
Напружанне варыстара (мін) :
900V
Напружанне варыстара (макс.) :
1.1kV
Напружанне варыстара (тып) :
1kV
Пакет / Чахол :
Disc 14mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 125°C (TA)