ROV14-101K Littelfuse Inc. VARISTOR 100V 4.5KA DISC 14MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
ROV14-101K
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VARISTOR 100V 4.5KA DISC 14MM
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
4.5kA
Ёмістасць @ частата :
2221pF @ 1kHz
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
85V
Максімальнае вольт пераменнага току :
60V
Напружанне варыстара (мін) :
90V
Напружанне варыстара (макс.) :
110V
Напружанне варыстара (тып) :
100V
Пакет / Чахол :
Disc 14mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 125°C (TA)