ROV10H821K-S Littelfuse Inc. VARISTOR 820V 3.5KA DISC 10MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
ROV10H821K-S
Апісанне:
VARISTOR 820V 3.5KA DISC 10MM
Ёмістасць @ частата :
130pF @ 1kHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
670V
Максімальнае вольт пераменнага току :
510V
Напружанне варыстара (мін) :
738V
Напружанне варыстара (макс.) :
902V
Напружанне варыстара (тып) :
820V
Пакет / Чахол :
Disc 10mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)