ROV10H820K Littelfuse Inc. VARISTOR 82V 3.5KA DISC 10MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
ROV10H820K
Апісанне:
VARISTOR 82V 3.5KA DISC 10MM
Ёмістасць @ частата :
1260pF @ 1kHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
65V
Максімальнае вольт пераменнага току :
50V
Напружанне варыстара (мін) :
73.8V
Напружанне варыстара (макс.) :
90.2V
Напружанне варыстара (тып) :
82V
Пакет / Чахол :
Disc 10mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)