ROV10H781K Littelfuse Inc. VARISTOR 780V 3.5KA DISC 10MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
ROV10H781K
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VARISTOR 780V 3.5KA DISC 10MM
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
3.5kA
Ёмістасць @ частата :
120pF @ 1kHz
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
640V
Максімальнае вольт пераменнага току :
485V
Напружанне варыстара (мін) :
702V
Напружанне варыстара (макс.) :
858V
Напружанне варыстара (тып) :
780V
Пакет / Чахол :
Disc 10mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)