L60030C2SQDINR Littelfuse Inc. FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
L60030C2SQDINR
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Стан RoHs:
Арыентацыя :
Бягучы рэйтынг :
30A
Для выкарыстання з/сумежнымі прадуктамі :
Class CC
Кантакт Фініш :
Tin
Кантактны матэрыял :
Copper Alloy
Колькасць контураў :
2
Напруга :
600V
Памер засцерагальніка :
13/32" Dia x 1-1/2" L (10.3mm x 38.1mm)