FEMTOSMDC010F/15-2 Littelfuse Inc. PTC RESET FUSE 15V 100MA 0603
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
FEMTOSMDC010F/15-2
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
PTC RESET FUSE 15V 100MA 0603
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Trip (It) :
300mA
Інтэрвал :
Ацэнкі :
Напружанне - Макс :
15V
Пакет / Чахол :
0603 (1608 Metric), Concave
Памер / вымярэнне :
0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Працоўная тэмпература :
Рост - седзячы (макс.) :
серыял :
PolySwitch®, femtoSMDC
Супраціў - 25°C (тып.) :
Супраціў - пасля адключэння (R1) (макс.) :
14 Ohms
Таўшчыня (макс.) :
0.033" (0.85mm)
Ток - Макс :
40A
Ток - утрыманне (Ih) (макс.) :
100mA
Тып :
Polymeric
Тып мацавання :
Surface Mount
Ўпакоўка :
Digi-Reel®
Час паездкі :
100ms
Частка Статус :
Active
Супраціў - Пачатковае (Ri) (мін.) :
2 Ohms