72R300XF Littelfuse Inc. PTC RESET FUSE 72V 3A RADIAL
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
72R300XF
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
PTC RESET FUSE 72V 3A RADIAL
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Trip (It) :
6A
Інтэрвал :
0.402" (10.20mm)
Ацэнкі :
Напружанне - Макс :
72V
Пакет / Чахол :
Radial, Disc
Памер / вымярэнне :
0.910" Dia x 0.120" W (23.11mm x 3.10mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Рост - седзячы (макс.) :
1.154" (29.30mm)
серыял :
POLY-FUSE®, 72R
Супраціў - 25°C (тып.) :
Супраціў - пасля адключэння (R1) (макс.) :
100 mOhms
Таўшчыня (макс.) :
Ток - Макс :
40A
Ток - утрыманне (Ih) (макс.) :
3A
Тып :
Polymeric
Тып мацавання :
Through Hole
Ўпакоўка :
Bulk
Час паездкі :
19.8s
Частка Статус :
Active
Супраціў - Пачатковае (Ri) (мін.) :
40 mOhms