16R1200GH Littelfuse Inc. PTC RESET FUSE 16V 12A RADIAL
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
16R1200GH
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
PTC RESET FUSE 16V 12A RADIAL
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Trip (It) :
20.4A
Інтэрвал :
0.402" (10.20mm)
Ацэнкі :
Напружанне - Макс :
16V
Пакет / Чахол :
Radial, Disc
Памер / вымярэнне :
0.689" L x 0.138" W (17.50mm x 3.50mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Рост - седзячы (макс.) :
1.102" (28.00mm)
серыял :
POLY-FUSE®, 16R
Супраціў - 25°C (тып.) :
Супраціў - пасля адключэння (R1) (макс.) :
8.6 mOhms
Таўшчыня (макс.) :
Ток - Макс :
100A
Ток - утрыманне (Ih) (макс.) :
12A
Тып :
Polymeric
Тып мацавання :
Through Hole
Ўпакоўка :
Bulk
Час паездкі :
7.5s
Частка Статус :
Active
Супраціў - Пачатковае (Ri) (мін.) :
3.3 mOhms