16R1100GF Littelfuse Inc. PTC RESET FUSE 16V 11A RADIAL
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
16R1100GF
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
PTC RESET FUSE 16V 11A RADIAL
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Trip (It) :
18.7A
Інтэрвал :
0.201" (5.10mm)
Ацэнкі :
Напружанне - Макс :
16V
Пакет / Чахол :
Radial, Disc
Памер / вымярэнне :
0.689" L x 0.118" W (17.50mm x 3.00mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Рост - седзячы (макс.) :
1.024" (26.00mm)
серыял :
POLY-FUSE®, 16R
Супраціў - 25°C (тып.) :
Супраціў - пасля адключэння (R1) (макс.) :
8.9 mOhms
Таўшчыня (макс.) :
Ток - Макс :
100A
Ток - утрыманне (Ih) (макс.) :
11A
Тып :
Polymeric
Тып мацавання :
Through Hole
Ўпакоўка :
Bulk
Час паездкі :
7s
Частка Статус :
Active
Супраціў - Пачатковае (Ri) (мін.) :
3.7 mOhms