1210L350SL-SYR Littelfuse Inc. PTC RESET FUSE 6V 3.5A 1210
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
1210L350SL-SYR
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
PTC RESET FUSE 6V 3.5A 1210
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Trip (It) :
7A
Інтэрвал :
Ацэнкі :
Напружанне - Макс :
6V
Пакет / Чахол :
1210 (3225 Metric), Concave
Памер / вымярэнне :
0.127" L x 0.102" W (3.22mm x 2.58mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Рост - седзячы (макс.) :
серыял :
POLY-FUSE®, LoRho
Супраціў - 25°C (тып.) :
Супраціў - пасля адключэння (R1) (макс.) :
18 mOhms
Таўшчыня (макс.) :
0.028" (0.70mm)
Ток - Макс :
50A
Ток - утрыманне (Ih) (макс.) :
3.5A
Тып :
Polymeric
Тып мацавання :
Surface Mount
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Час паездкі :
2s
Частка Статус :
Obsolete
Супраціў - Пачатковае (Ri) (мін.) :
3 mOhms
в наличии
22,120
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1210L350SL-SYR больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1210L350SL-SYR Асаблівасці
1210L350SL-SYR is produced by Littelfuse Inc., belongs to Перагружаныя засцерагальнікі PTC.
1210L350SL-SYR - гэта Перагружаныя засцерагальнікі PTC, буферныя ўзмацняльнікі, распрацаваныя і
вырабленыя
Littelfuse Inc..
1210L350SL-SYR вытворчасці Littelfuse Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1210L350SL-SYR кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1210L350SL-SYR Кошт
1210L350SL-SYR Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1210"