1210L175SLYR Littelfuse Inc. PTC RESET FUSE 6V 1.75A 1210
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
1210L175SLYR
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
PTC RESET FUSE 6V 1.75A 1210
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Trip (It) :
3.5A
Інтэрвал :
Ацэнкі :
Напружанне - Макс :
6V
Пакет / Чахол :
1210 (3225 Metric), Concave
Памер / вымярэнне :
0.127" L x 0.102" W (3.22mm x 2.58mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Рост - седзячы (макс.) :
серыял :
POLY-FUSE®, LoRho
Супраціў - 25°C (тып.) :
Супраціў - пасля адключэння (R1) (макс.) :
40 mOhms
Таўшчыня (макс.) :
0.028" (0.70mm)
Ток - Макс :
50A
Ток - утрыманне (Ih) (макс.) :
1.75A
Тып :
Polymeric
Тып мацавання :
Surface Mount
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Час паездкі :
2.5s
Частка Статус :
Active
Супраціў - Пачатковае (Ri) (мін.) :
6 mOhms
в наличии
29,546
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1210L175SLYR больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1210L175SLYR Асаблівасці
1210L175SLYR is produced by Littelfuse Inc., belongs to Перагружаныя засцерагальнікі PTC.
1210L175SLYR - гэта Перагружаныя засцерагальнікі PTC, буферныя ўзмацняльнікі, распрацаваныя і
вырабленыя
Littelfuse Inc..
1210L175SLYR вытворчасці Littelfuse Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1210L175SLYR кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1210L175SLYR Кошт
1210L175SLYR Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1210"