1206L075SLYR Littelfuse Inc. PTC RESET FUSE 6V 750MA 1206
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
1206L075SLYR
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
PTC RESET FUSE 6V 750MA 1206
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Trip (It) :
1.5A
Інтэрвал :
Ацэнкі :
Напружанне - Макс :
6V
Пакет / Чахол :
1206 (3216 Metric), Concave
Памер / вымярэнне :
0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Рост - седзячы (макс.) :
серыял :
POLY-FUSE®, LoRho
Супраціў - 25°C (тып.) :
Супраціў - пасля адключэння (R1) (макс.) :
180 mOhms
Таўшчыня (макс.) :
0.030" (0.75mm)
Ток - Макс :
50A
Ток - утрыманне (Ih) (макс.) :
750mA
Тып :
Polymeric
Тып мацавання :
Surface Mount
Ўпакоўка :
Cut Tape (CT)
Час паездкі :
300ms
Частка Статус :
Active
Супраціў - Пачатковае (Ri) (мін.) :
17 mOhms
в наличии
28,769
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1206L075SLYR больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1206L075SLYR Асаблівасці
1206L075SLYR is produced by Littelfuse Inc., belongs to Перагружаныя засцерагальнікі PTC.
1206L075SLYR - гэта Перагружаныя засцерагальнікі PTC, буферныя ўзмацняльнікі, распрацаваныя і
вырабленыя
Littelfuse Inc..
1206L075SLYR вытворчасці Littelfuse Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1206L075SLYR кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1206L075SLYR Кошт
1206L075SLYR Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1206"