0FHA0030S Littelfuse Inc. FUSE HLDR BLADE 32V 30A IN LINE
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
0FHA0030S
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
FUSE HLDR BLADE 32V 30A IN LINE
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Арыентацыя :
Бягучы рэйтынг :
30A
Для выкарыстання з/сумежнымі прадуктамі :
ATC, ATO
Кантакт Фініш :
Кантактны матэрыял :
Колькасць контураў :
1
Напруга :
32V
Памер засцерагальніка :
0.75" L x 0.2" W x 0.74" H (19.1mm x 5.1mm x 18.8mm)