0805L300SLWR Littelfuse Inc. PTC RESET FUSE 6V 3A 0805
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
0805L300SLWR
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
PTC RESET FUSE 6V 3A 0805
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Trip (It) :
6A
Інтэрвал :
Ацэнкі :
Напружанне - Макс :
6V
Пакет / Чахол :
0805 (2012 Metric), Concave
Памер / вымярэнне :
0.083" L x 0.053" W (2.10mm x 1.35mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Рост - седзячы (макс.) :
серыял :
POLY-FUSE®, LoRho
Супраціў - 25°C (тып.) :
Супраціў - пасля адключэння (R1) (макс.) :
30 mOhms
Таўшчыня (макс.) :
0.055" (1.40mm)
Ток - Макс :
50A
Ток - утрыманне (Ih) (макс.) :
3A
Тып :
Polymeric
Тып мацавання :
Surface Mount
Ўпакоўка :
Cut Tape (CT)
Час паездкі :
5s
Частка Статус :
Active
Супраціў - Пачатковае (Ri) (мін.) :
3 mOhms
в наличии
32,120
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 0805L300SLWR больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
0805L300SLWR Асаблівасці
0805L300SLWR is produced by Littelfuse Inc., belongs to Перагружаныя засцерагальнікі PTC.
0805L300SLWR - гэта Перагружаныя засцерагальнікі PTC, буферныя ўзмацняльнікі, распрацаваныя і
вырабленыя
Littelfuse Inc..
0805L300SLWR вытворчасці Littelfuse Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
0805L300SLWR кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
0805L300SLWR Кошт
0805L300SLWR Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "0805"