0805L110WR Littelfuse Inc. PTC RESET FUSE 6V 1.1A 0805
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
0805L110WR
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
PTC RESET FUSE 6V 1.1A 0805
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Trip (It) :
2A
Інтэрвал :
Ацэнкі :
AEC-Q200
Напружанне - Макс :
6V
Пакет / Чахол :
0805 (2012 Metric), Concave
Памер / вымярэнне :
0.083" L x 0.053" W (2.10mm x 1.35mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Рост - седзячы (макс.) :
серыял :
POLY-FUSE®, 0805L
Супраціў - 25°C (тып.) :
Супраціў - пасля адключэння (R1) (макс.) :
160 mOhms
Таўшчыня (макс.) :
0.043" (1.10mm)
Ток - Макс :
100A
Ток - утрыманне (Ih) (макс.) :
1.1A
Тып :
Polymeric
Тып мацавання :
Surface Mount
Ўпакоўка :
Cut Tape (CT)
Час паездкі :
100ms
Частка Статус :
Active
Супраціў - Пачатковае (Ri) (мін.) :
50 mOhms
в наличии
19,997
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
0805L110WR Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 0805L110WR больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
0805L110WR Асаблівасці
0805L110WR is produced by Littelfuse Inc., belongs to Перагружаныя засцерагальнікі PTC.
0805L110WR - гэта Перагружаныя засцерагальнікі PTC, буферныя ўзмацняльнікі, распрацаваныя і
вырабленыя
Littelfuse Inc..
0805L110WR вытворчасці Littelfuse Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
0805L110WR кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
0805L110WR Кошт
0805L110WR Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "0805"