0805L020YR Littelfuse Inc. PTC RESET FUSE 9V 200MA 0805
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
0805L020YR
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
PTC RESET FUSE 9V 200MA 0805
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Trip (It) :
500mA
Інтэрвал :
Ацэнкі :
Напружанне - Макс :
9V
Пакет / Чахол :
0805 (2012 Metric), Concave
Памер / вымярэнне :
0.083" L x 0.053" W (2.10mm x 1.35mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Рост - седзячы (макс.) :
серыял :
POLY-FUSE®, 0805L
Супраціў - 25°C (тып.) :
Супраціў - пасля адключэння (R1) (макс.) :
3.5 Ohms
Таўшчыня (макс.) :
0.039" (1.00mm)
Ток - Макс :
100A
Ток - утрыманне (Ih) (макс.) :
200mA
Тып :
Polymeric
Тып мацавання :
Surface Mount
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Час паездкі :
20ms
Частка Статус :
Active
Супраціў - Пачатковае (Ri) (мін.) :
650 mOhms
в наличии
23,766
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
0805L020YR Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 0805L020YR больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
0805L020YR Асаблівасці
0805L020YR is produced by Littelfuse Inc., belongs to Перагружаныя засцерагальнікі PTC.
0805L020YR - гэта Перагружаныя засцерагальнікі PTC, буферныя ўзмацняльнікі, распрацаваныя і
вырабленыя
Littelfuse Inc..
0805L020YR вытворчасці Littelfuse Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
0805L020YR кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
0805L020YR Кошт
0805L020YR Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "0805"