0603L300/9SLYR Littelfuse Inc. PTC RESET FUSE 9V 3A 0603
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
0603L300/9SLYR
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
PTC RESET FUSE 9V 3A 0603
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Trip (It) :
6A
Інтэрвал :
Ацэнкі :
Напружанне - Макс :
9V
Пакет / Чахол :
0603 (1608 Metric), Concave
Памер / вымярэнне :
0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Рост - седзячы (макс.) :
серыял :
0603L SL
Супраціў - 25°C (тып.) :
Супраціў - пасля адключэння (R1) (макс.) :
30 mOhms
Таўшчыня (макс.) :
0.039" (1.00mm)
Ток - Макс :
50A
Ток - утрыманне (Ih) (макс.) :
3A
Тып :
Polymeric
Тып мацавання :
Surface Mount
Ўпакоўка :
Digi-Reel®
Час паездкі :
1S
Частка Статус :
Active
Супраціў - Пачатковае (Ri) (мін.) :
3 mOhms
в наличии
54,518
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 0603L300/9SLYR больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
0603L300/9SLYR Асаблівасці
0603L300/9SLYR is produced by Littelfuse Inc., belongs to Перагружаныя засцерагальнікі PTC.
0603L300/9SLYR - гэта Перагружаныя засцерагальнікі PTC, буферныя ўзмацняльнікі, распрацаваныя і
вырабленыя
Littelfuse Inc..
0603L300/9SLYR вытворчасці Littelfuse Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
0603L300/9SLYR кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
0603L300/9SLYR Кошт
0603L300/9SLYR Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "0603"