0603L035YR Littelfuse Inc. PTC RESET FUSE 6V 350MA 0603
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
0603L035YR
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
PTC RESET FUSE 6V 350MA 0603
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Trip (It) :
750mA
Інтэрвал :
Ацэнкі :
Напружанне - Макс :
6V
Пакет / Чахол :
0603 (1608 Metric), Concave
Памер / вымярэнне :
0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Рост - седзячы (макс.) :
серыял :
POLY-FUSE®, 0603L
Супраціў - 25°C (тып.) :
Супраціў - пасля адключэння (R1) (макс.) :
1 Ohms
Таўшчыня (макс.) :
0.061" (1.55mm)
Ток - Макс :
40A
Ток - утрыманне (Ih) (макс.) :
350mA
Тып :
Polymeric
Тып мацавання :
Surface Mount
Ўпакоўка :
Cut Tape (CT)
Час паездкі :
100ms
Частка Статус :
Active
Супраціў - Пачатковае (Ri) (мін.) :
200 mOhms
в наличии
21,464
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
0603L035YR Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 0603L035YR больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
0603L035YR Асаблівасці
0603L035YR is produced by Littelfuse Inc., belongs to Перагружаныя засцерагальнікі PTC.
0603L035YR - гэта Перагружаныя засцерагальнікі PTC, буферныя ўзмацняльнікі, распрацаваныя і
вырабленыя
Littelfuse Inc..
0603L035YR вытворчасці Littelfuse Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
0603L035YR кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
0603L035YR Кошт
0603L035YR Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "0603"