043502.5KRHF Littelfuse Inc. FUSE BOARD MOUNT 2.5A 32VDC 0402
Без
Нумар вытворцы:
043502.5KRHF
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
FUSE BOARD MOUNT 2.5A 32VDC 0402
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
серыял :
Частка Статус :
Active
в наличии
13,582
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 043502.5KRHF больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
043502.5KRHF Асаблівасці
043502.5KRHF is produced by Littelfuse Inc., belongs to незакрыты.
вырабленыя
Littelfuse Inc..
043502.5KRHF вытворчасці Littelfuse Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
043502.5KRHF кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
043502.5KRHF Кошт
043502.5KRHF Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "0435"