0435.500KRHF Littelfuse Inc. FUSE BOARD MNT 500MA 32VDC 0402
Без
Нумар вытворцы:
0435.500KRHF
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
FUSE BOARD MNT 500MA 32VDC 0402
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
серыял :
Частка Статус :
Active
в наличии
59,567
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
0435.500KRHF Асаблівасці
0435.500KRHF is produced by Littelfuse Inc., belongs to незакрыты.
0435.500KRHF - гэта незакрыты, буферныя ўзмацняльнікі, распрацаваныя і вырабленыя Littelfuse Inc..
0435.500KRHF вытворчасці Littelfuse Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
0435.500KRHF кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
  • Contact Us:chen_hx1688@hotmail.com
  • Неадкладны тэрмін дастаўкі: на працягу 24 гадзін-72 гадзін.
 Змяшчае прадукты серыі "0435"