03540809ZXGY Littelfuse Inc. FUSE BLOCK CART 600V 20A CHASSIS
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
03540809ZXGY
Апісанне:
FUSE BLOCK CART 600V 20A CHASSIS
Бягучы рэйтынг :
20A
Для выкарыстання з/сумежнымі прадуктамі :
3AB, 3AG
Кантакт Фініш :
Tin
Кантактны матэрыял :
Phosphorus Bronze
Колькасць контураў :
9
Напруга :
600V
Памер засцерагальніка :
1/4" Dia x 1 1/4" L (6.4mm x 31.8mm)
серыял :
OMNI-BLOK® 354
Стыль заканчэння :
Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Тып засцерагальніка :
Cartridge
Тып мацавання :
Chassis Mount
в наличии
40,638
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 03540809ZXGY больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
03540809ZXGY Асаблівасці
03540809ZXGY is produced by Littelfuse Inc., belongs to Трымальнікі засцерагальнікаў.
вырабленыя
Littelfuse Inc..
03540809ZXGY вытворчасці Littelfuse Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
03540809ZXGY кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
03540809ZXGY Кошт
03540809ZXGY Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "0354"