03540501Z Littelfuse Inc. FUSE BLOCK BLADE 60A PANEL MNT
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
03540501Z
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
FUSE BLOCK BLADE 60A PANEL MNT
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Арыентацыя :
Бягучы рэйтынг :
60A
Для выкарыстання з/сумежнымі прадуктамі :
ATC, ATO
Кантакт Фініш :
Кантактны матэрыял :
Колькасць контураў :
2
Напруга :
Памер засцерагальніка :
0.75" L x 0.2" W x 0.74" H (19.1mm x 5.1mm x 18.8mm)
серыял :
354
Стыль заканчэння :
Тып засцерагальніка :
Blade
Тып засцерагальніка :
Block
Тып мацавання :
Panel Mount
Частка Статус :
Active
в наличии
50,454
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
03540501Z Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 03540501Z больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
03540501Z Асаблівасці
03540501Z is produced by Littelfuse Inc., belongs to Трымальнікі засцерагальнікаў.
вырабленыя
Littelfuse Inc..
03540501Z вытворчасці Littelfuse Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
03540501Z кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
03540501Z Кошт
03540501Z Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "0354"