03453QS2H Littelfuse Inc. FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
03453QS2H
Апісанне:
FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT
Бягучы рэйтынг :
20A
Напруга :
250V
Памер засцерагальніка :
1/4" Dia x 1 1/4" L (6.4mm x 31.8mm)
Стыль заканчэння :
Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
в наличии
18,454
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
03453QS2H Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 03453QS2H больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
03453QS2H Асаблівасці
03453QS2H is produced by Littelfuse Inc., belongs to Трымальнікі засцерагальнікаў.
вырабленыя
Littelfuse Inc..
03453QS2H вытворчасці Littelfuse Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
03453QS2H кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
03453QS2H Кошт
03453QS2H Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "0345"