03453HS2X Littelfuse Inc. FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
03453HS2X
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Арыентацыя :
Бягучы рэйтынг :
20A
Для выкарыстання з/сумежнымі прадуктамі :
3AG
Кантакт Фініш :
Tin
Кантактны матэрыял :
Copper Alloy
Колькасць контураў :
1
Напруга :
250V
Памер засцерагальніка :
1/4" Dia x 1 1/4" L (6.4mm x 31.8mm)
серыял :
345
Стыль заканчэння :
Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Тып засцерагальніка :
Cartridge
Тып засцерагальніка :
Holder
Тып мацавання :
Panel Mount
Частка Статус :
Active
в наличии
16,049
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
03453HS2X Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 03453HS2X больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
03453HS2X Асаблівасці
03453HS2X is produced by Littelfuse Inc., belongs to Трымальнікі засцерагальнікаў.
вырабленыя
Littelfuse Inc..
03453HS2X вытворчасці Littelfuse Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
03453HS2X кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
03453HS2X Кошт
03453HS2X Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "0345"