FFA.1E.250.CLAC50Z LEMO CONN COAX PLUG STR 50 OHM SOLDER
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
FFA.1E.250.CLAC50Z
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CONN COAX PLUG STR 50 OHM SOLDER
Стан RoHs:
Імпеданс :
50 Ohm
Абарона ад пранікнення :
IP68 - Dust Tight, Waterproof
Асаблівасці :
Асаблівасць мантажу :
Заканчэнне шчыта :
Clamp
Кабельная група :
RG-122, 174, 174A, 178B, 188A, 196A, 316B