57-CBSA-5.0X5.0X0.5 Leader Tech Inc. 57 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
57-CBSA-5.0X5.0X0.5
Вышыня - Агульная :
0.500" (12.70mm)
Даўжыня - Агульная :
5.000" (127.00mm)
Шырыня - Агульная :
5.000" (127.00mm)