57-CBSA-3.25X4.75X0.5 Leader Tech Inc. 57 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
57-CBSA-3.25X4.75X0.5
Вышыня - Агульная :
0.500" (12.70mm)
Даўжыня - Агульная :
4.750" (120.65mm)
Шырыня - Агульная :
3.250" (82.55mm)