56-CBSA-2.25X6.0X0.5 Leader Tech Inc. 56 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
56-CBSA-2.25X6.0X0.5
Вышыня - Агульная :
0.500" (12.70mm)
Даўжыня - Агульная :
6.000" (152.40mm)
Шырыня - Агульная :
2.250" (57.15mm)