55-CBSA-3.25X4.75X0.5 Leader Tech Inc. 55 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
55-CBSA-3.25X4.75X0.5
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
55 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Вентыляцыя :
Vent Holes in Pattern
Вышыня - Агульная :
0.500" (12.70mm)
Даўжыня - Агульная :
4.750" (120.65mm)
серыял :
50-CBS
Тып :
Shield, 2-Piece
Тып мацавання :
Through Hole
Ўпакоўка :
Bulk
Частка Статус :
Active
Шырыня - Агульная :
3.250" (82.55mm)