54-CBSF-1.25X6.0X0.5 Leader Tech Inc. 54-CBSF-1.25X6.0X0.5--54S294--CI
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
54-CBSF-1.25X6.0X0.5
Апісанне:
54-CBSF-1.25X6.0X0.5--54S294--CI
Вышыня - Агульная :
0.500" (12.70mm)
Даўжыня - Агульная :
6.000" (152.40mm)
Шырыня - Агульная :
1.250" (31.75mm)