54-CBSA-5.0X5.0X0.5 Leader Tech Inc. 54 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
54-CBSA-5.0X5.0X0.5
Апісанне:
54 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Вышыня - Агульная :
0.500" (12.70mm)
Даўжыня - Агульная :
5.000" (127.00mm)
Ўпакоўка :
Bulk
Шырыня - Агульная :
5.000" (127.00mm)