53A-CBSA-3.5X4.5X0.5 Leader Tech Inc. 53A SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
53A-CBSA-3.5X4.5X0.5
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
53A SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Вентыляцыя :
Vent Holes in Pattern
Вышыня - Агульная :
0.500" (12.70mm)
Даўжыня - Агульная :
4.500" (114.30mm)
серыял :
50-CBS
Тып :
Shield, 2-Piece
Тып мацавання :
Through Hole
Ўпакоўка :
Bulk
Частка Статус :
Active
Шырыня - Агульная :
3.500" (88.90mm)
в наличии
17,088
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 53A-CBSA-3.5X4.5X0.5 больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
53A-CBSA-3.5X4.5X0.5 is produced by Leader Tech Inc., belongs to РЧ-шчыты.
вырабленыя
Leader Tech Inc..
53A-CBSA-3.5X4.5X0.5 вытворчасці Leader Tech Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
53A-CBSA-3.5X4.5X0.5 кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
53A-CBSA-3.5X4.5X0.5 Кошт
53A-CBSA-3.5X4.5X0.5 Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "53A-"