53A-CBSA-3.25X4.75X0.5 Leader Tech Inc. 53A SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
53A-CBSA-3.25X4.75X0.5
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
53A SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Вентыляцыя :
Vent Holes in Pattern
Вышыня - Агульная :
0.500" (12.70mm)
Даўжыня - Агульная :
4.750" (120.65mm)
серыял :
50-CBS
Тып :
Shield, 2-Piece
Тып мацавання :
Through Hole
Ўпакоўка :
Bulk
Частка Статус :
Active
Шырыня - Агульная :
3.250" (82.55mm)
в наличии
38,663
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 53A-CBSA-3.25X4.75X0.5 больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
53A-CBSA-3.25X4.75X0.5 is produced by Leader Tech Inc., belongs to РЧ-шчыты.
вырабленыя
Leader Tech Inc..
53A-CBSA-3.25X4.75X0.5 вытворчасці Leader Tech Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
53A-CBSA-3.25X4.75X0.5 Кошт
53A-CBSA-3.25X4.75X0.5 Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "53A-"