52NN-CBSA-4.0X5.5X0.5 Leader Tech Inc. 52NN SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
52NN-CBSA-4.0X5.5X0.5
Вышыня - Агульная :
0.500" (12.70mm)
Даўжыня - Агульная :
5.500" (139.70mm)
Шырыня - Агульная :
4.000" (101.60mm)