50-CBSA-2.75X3.25X0.5 Leader Tech Inc. 50 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
50-CBSA-2.75X3.25X0.5
Вышыня - Агульная :
0.500" (12.70mm)
Даўжыня - Агульная :
3.250" (82.55mm)
Шырыня - Агульная :
2.750" (69.85mm)