50-CBSA-1.25X4.75X0.5 Leader Tech Inc. 50 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
50-CBSA-1.25X4.75X0.5
Вышыня - Агульная :
0.500" (12.70mm)
Даўжыня - Агульная :
4.750" (120.65mm)
Шырыня - Агульная :
1.250" (31.75mm)