47-CBSA-1.25X4.75X0.4 Leader Tech Inc. 47 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
47-CBSA-1.25X4.75X0.4
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
47 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Вентыляцыя :
Vent Holes in Pattern
Вышыня - Агульная :
0.400" (10.16mm)
Даўжыня - Агульная :
4.750" (120.65mm)
серыял :
40-CBS
Тып :
Shield, 2-Piece
Тып мацавання :
Through Hole
Ўпакоўка :
Bulk
Частка Статус :
Active
Шырыня - Агульная :
1.250" (31.75mm)