25-CBSFSV-1.0X3.25X0.225 Leader Tech Inc. 25-CBSFSV-1.0X3.25X0.225--25S06-
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
25-CBSFSV-1.0X3.25X0.225
Апісанне:
25-CBSFSV-1.0X3.25X0.225--25S06-
Вентыляцыя :
Vent Holes in Pattern
Вышыня - Агульная :
0.225" (5.72mm)
Даўжыня - Агульная :
3.250" (82.55mm)
Тып мацавання :
Through Hole
Шырыня - Агульная :
1.000" (25.40mm)