25-CBSA-3.75X3.75X0.225 Leader Tech Inc. 25 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
25-CBSA-3.75X3.75X0.225
Апісанне:
25 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Вентыляцыя :
Non-Vented
Вышыня - Агульная :
0.225" (5.72mm)
Даўжыня - Агульная :
3.750" (95.25mm)
Тып мацавання :
Surface Mount, Through Hole
Шырыня - Агульная :
3.750" (95.25mm)