25-CBSA-3.5X4.0X0.225 Leader Tech Inc. 25 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
25-CBSA-3.5X4.0X0.225
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
25 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Вентыляцыя :
Non-Vented
Вышыня - Агульная :
0.225" (5.72mm)
Даўжыня - Агульная :
4.000" (101.60mm)
серыял :
20-CBS
Тып :
Shield, 2-Piece
Тып мацавання :
Surface Mount, Through Hole
Ўпакоўка :
Частка Статус :
Active
Шырыня - Агульная :
3.500" (88.90mm)