24-CBSF-2.0X2.0X0.2 Leader Tech Inc. 24-CBSF-2.0X2.0X0.20--24S706--CI
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
24-CBSF-2.0X2.0X0.2
Апісанне:
24-CBSF-2.0X2.0X0.20--24S706--CI
Вентыляцыя :
Vent Holes in Pattern
Вышыня - Агульная :
0.200" (5.08mm)
Даўжыня - Агульная :
2.000" (50.80mm)
Тып мацавання :
Through Hole
Шырыня - Агульная :
2.000" (50.80mm)